نرم افزار ایمیل مارکتینگ
را ارزان خریداری کنید

ارسال ایمیل تبلیغاتی و
خبر نامه الکترونیکی نامحدود

خرید سالیانه

ثبت نام رایگان
ایمیل مارکتینگ روشی نوین برای ارسال ایمیل تبلیغاتی و طراحی خبرنامه الکترونیکی است و ابزار آن نرم افزار ایمیل مارکتینگ است.من فقط این نرم افزار را می پسندم. سایت کارزار
وبلاگ ایمیل مارکتینگ ما

تلفن نمایندگی تهران 22353500

نرم افزار مقرون به صرفه ایمیل مارکتینگ

در حال حاضر بهترین و مقرون به صرفه ترین نرم افزار برای تجارت های کوچک، نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما می باشد.هر چند گوگل چنین نرم افزار هایی را برای طراحی خبرنامه الکترونیکی به تعداد فراوان ارائه کرده ،اما در صفحه قیمت می توانید رقابت فوق العاده بین قیمت این نرم افزار ها را ببینید:

مشاهده قیمت ها

آیا به دنبال سرویس های رایگان ایمیل مارکتینگ هستید؟ قیمت نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما به طور باور نکردنی بسیار کم است که عملا آن را رایگان می کند. چرا از سرویس آزمایشی رایگان ما استفاده نمی کنید؟ همین امروز ثبت نام کنید و و از این نرم افزار ایمیل مارکتینگ رایگان استفاده کنید.


ثبت نام رایگان

نسخه رایگان شامل : بیش از 1000 نفر مشترکین،ایمیل های نامحدود، تمام ویژگی ها

دانلود کتاب ایمیل مارکتینگ

ویرایشگر قالب ایمیل drag-and-drop

در حال حاضر بهترین . مقرون به صرفه ترین نرم افزار برای تجارت های کوچک، نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما می باشد.هر چند گوگل چنین نرم افزار هایی را برای طراحی خبرنامه الکترونیکی به تعداد فراوان ارائه کرده ،اما در زیر می توانید رقابت فوق العاده بین قیمت این نرم افزار ها را ببینید:

آیا در حال حاظر خبرنامه الکترونیکی شما توسط طراح دیگری ساخته شده است؟ شما همچنین می توانید از کد HTML سفارشی خود استفاده کنید

ثبت نام رایگان
دانلود کتاب ایمیل مارکتینگ

سازگاری خبرنامه های ایمیلی با تلفن همراهحدودا 20% مشتریان خبرنامه ها،ایمیل ها را با تلفن همراه خود می خوانند.نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما یکی ازاولین سرویسهای سازگاری خبرنامه ایمیلی با تلفن همراه را ارائه کرده است.نتایج آن حتی در صفحه کوچک نمایش،فوق العاده است.

ثبت نام رایگان
دانلود کتاب ایمیل مارکتینگ

مدیریت مشترکین

خدمات هوشمند نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما امکان مدیریت تمام مشترکان را آسان می سازد. امکان پوشش همه چیز از جمله وارد کردن مشترکان از طریق CSV، TXT یا فایل اکسل تا ایجاد بخش و یادگیری عادات مشترکین از آمار مختصر گروه ها فراهم می کند. در حال حاضر ما یکی از اولین خدمات ایمیل مارکتینک را ارائه کرده ایم که پروفایل اجتماعی رایگان به مشتریکین نشان می دهد!

حدودا 20% مشتریان خبرنامه ها،ایمیل ها را با تلفن همراه خود می خوانند.نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما یکی ازاولین سرویسهای سازگاری خبرنامه ایمیلی با تلفن همراه را ارائه کرده است.نتایج آن حتی در صفحه کوچک نمایش،فوق العاده است.

ثبت نام رایگان
دانلود کتاب ایمیل مارکتینگ

گزارشات خبرنامه

چرا استفاده از نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما پیشنهاد می شود؟به دلایل زیادی.این نرم افزار هوشمند شمار را در اندازه گیری و پیگیری نتایج خبرنامه کمک می کند.نرم افزار ایمیل مارکتینگ تمامی گزارشات در زمینه نرخ باز شدن،نرخ کلیک،لغو اشتراکات،شکایات اسپم،ایمیل های برگشتی ،فعالیت لینک،مطالعات محیطی و غیره را در اختیار شما می گذارد.

ثبت نام رایگان
دانلود کتاب ایمیل مارکتینگ

ویژگی های دیگر نرم افزار ایمیل مارکتینگ

قابلیت بالا در تحویل
ما قدرت زیادی در ارسال ایمیل های شما به داریم. احراز هویت، روابط مداوم شرکت با شرکت ها ی مربوطه، ابزار نظارت و صنعت پیشرو در سرورهای ایمیل .با این ابزار اطمینان حاصل می شود که ایمیل های شما تحویل داده شده است
Domainkeys و Sender Id
ما بیشترین شانس را به ایمیل های ارسال شما برای قرارگرفتن در inbox مشترکین تان می دهیم. ما از طریق بهترین روش های تصدیق ازقبیل domainkeys و sender id به تحویل درست ایمیل های شما کمک می کنیم.
همگام شدن بااطلاعات برگشتی ISP
ما از اطلاعاتی برگشتی ISP ها از قبیل yahoo، hotmail و ... به خوبی استفاده می کنیم. وقتی مشترکی ایمیل شما را اسپم می کند ما به صورت اتوماتیک آن را در لیست شما غیرفعال می کنیم
ارتباط از طریق API
چرا شما پایگاه اطلاعاتی مشترکین خود را با نرم افزار ما به صورت مستقیم و هم زمان به روز نگهداری نکنید؟ API های ما به توسعه دهندگان نرم افزار این امکان را می دهد که به سادگی و زیبایی نرم افزار دیگر را با نرم افزار ما مجتمع نمایند.
عضو پذیری سریع
فرم ثبت نام خبرنامه خود را در صفحه وبلاگتان بگذارید تا مشترکان شما به صورت خودکار به نرم افزار ایمیل مارکتینگ افزوده شوند
پشتیبانی از تصاویر
نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما به شما اجازه می دهد تا مقدار نامحدودی از عکس ها و فایل های تصویری را آپلود و ذخیره کنید . ما با استفاده از CDN برای اطمینان از آپلود سریع عکس هایتان را در هر نقطه و در همه جا فراهم می کنیم.!.

شما در این بخش می توانید بعضی از بهترین خبرنامه ها را که توسط کاربران ما با استفاده از ویرایشگر Drag-and-Drop ایجاد شده است را بررسی کنید. شما نیازی به هیچ دانش HTML برای ایجاد خبرنامه های زیبا و بی نظیر توسط mailerlite ندارید