لیست تمام ویژگی ها

تمام ویژگی های ایمیل مارکتینگ که شما واقعا نیاز دارید!

نرم افزار ارسال ایمیل گروهی و تبلیغاتی ما بهترین خدمات را به شما در این حوزه ارائه می کند. شما به سادگی و بدون داشتن هیچ دانش فنی می توانید امکان جستجو در خبرنامه های ایمیلی را ایجاد کنید،مشترکین خود را مدیریت نمایید و گزارشات ایمیل های ارسالی خود را بررسی نمایید.هدف ما این است که کسب و کار و تجارت شما بهترین نتایج را با قیمت های مقرون به صرفه بدست آورد.چرا ویژگی های ایمیل مارکتینگ ما و قیمت های ما را با دیگر کمپانی ها مقایسه نمی کنید؟ ما افتخار می کنیم که بهترین ویژگی ها را برای کمترین سرمایه ها ارائه می دهیم.
لیست کامل ویژگی های نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما به شرح زیر می باشد

طراحی خبرنامه ایمیلی زیبا

تمام ویژگی های ایمیل مارکتینگ برای ایجاد خبرنامه های بزرگ!

کد html دلخواه خود را آپلود کنید
آیا در حال حاظر خبرنامه الکترونیکی شما توسط طراح دیگری ساخته شده است؟ شما همچنین می توانید از کد HTML سفارشی خود استفاده کنید

ویرایشگر drag-n-drop
ویرایشگر کشیدن و رها کردن باعث می شود راحت تر خبرنامه ایمیلی را ایجاد کنید. بدون نیاز به هیچ گونه مهارت HTML . فقط با کشیدن بلوک محتوا، رنگ، فونت را انتخاب کنید!

بهینه شده برای سرویس های ایمیل
خبرنامه ایمیلی شما در تمام سرویس های ایمیلی فوق العاده دیده می سود. و برای تمامی این سرویس ها از gmail yahoo گرفته تا outlook و apple mail، بهینه سازی شده است

قالب سازگار با تلفن همراه
خبرنامه الکترونیکی شما که با نرم افزار ما ایجاد شده به طور خودکار برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است. این بدان معنی است که خبرنامه ایمیلی زمانی که از دستگاه های تلفن همراه مشاهده می شوددر شکل بزرگ و کاملا پاسخگو باقی می ماند.

پشتیبانی از تصاویر
نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما به شما اجازه می دهد تا مقدار نامحدودی از عکس ها و فایل های تصویری را آپلود و ذخیره کنید . ما با استفاده از CDN برای اطمینان از آپلود سریع عکس هایتان را در هر نقطه و در همه جا فراهم می کنیم.!.

خبرنامه خود را شخصی کنید
شما می توانید خبرنامه خود را شخصی کنید.می توانید نام نشتریان خود را به آن اضافه کنید و یا اینکه نام محصولاتی که مشتریانتان پسندیده اند،در آن قرار دهید

ثبت نام رایگان

مدیریت مشترکین

تمام ویژگی های ایمیل مارکتینگ برای مدیریت مشترکین!

قابلیت استفاده نامحدود از لیستها
شما می توانید هر تعداد لیست که نیاز دارید ایجاد و یا آپلود کنید.با استفاده از نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما شما می توانید ثبت نام ها ،لغو اشتراک ها ،ایمیل های برگشتی و حتی ایمیل های اسپم را سازماندهی کنید.

وارد کردن فایل ها
شما می توانید لیست مشترکان خود را با روش های دلخواه مثل txt ، excel و CSV بارگذاری کنید.نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما به طور خودکار تمامی ویژگی های فایل های شما را به رسمیت می شناسد و شما می توانید روش ذخیره آنها را به دلخواه انتخاب کنید.

اضافه کردن فرم به سایت
شما می توانید فرم اشتراک سایتتان را به راحتی با برنامه فرم ساز ما طراحی کنید همچنین نام تجاری متناسب با برند خود و سبک خبرنامه خود را انتخاب کنید ، بدین ترتیب مشترکین جدید سایت شما مستقیما به گروه نرم افزار ایمیل مارکتینگ هدایت می شوند.

پروفایل های اجتماعی
شما می توانید لیست ایمیلی خود را آپلود کنید.نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما آن را به طور خودکار با داده های اجتماعی در دسترس عموم به تبادل و اشتراک می گذارد.به این ترتیب شما می توتنید اطلاعات بیشتری راجع به مشترکان خود بدست آورید و پی ببرید چه مشترکی از کدام شبکه های اجتماعی استفاده می کند.

آمار گروه ها
با این ویژگی شما می توانید اطلاعات بیشتری راجع به گروه های خود بدست آورید و آن ها را به راحتی با هم مقایسه کنید.اطلاعاتی مثل نرخ باز شدن ، نرخ کلیک ، لیست نمودار رشد ، نمودار pie که نشان دهنده تعاملات است ، مطالعات محیط زیستی و ...

انتقال به برنامه excel
آیا می خواهید اطلاعات مشترکین خود را به صورت offline ذخیره و تحلیل کنید؟شما می توانید به سادگی مشترکین دلخواه خود را و یا کل آن ها را انتخاب کرده و به برنامه اکسل اکسپورت کنید.ما اطلاعات شما را قفل نمی کنیم و شما در سراسر نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما آزادی عمل کاملی دارید.

ثبت نام رایگان

ارسال ایمیل تبلیغاتی

تمام ویژگی های ایمیل مارکتینگ برای ارسال ایمیل تبلیغاتی!

قابلیت بالا در تحویل
ما قدرت زیادی در ارسال ایمیل های شما به داریم. احراز هویت، روابط مداوم شرکت با شرکت ها ی مربوطه، ابزار نظارت و صنعت پیشرو در سرورهای ایمیل .با این ابزار اطمینان حاصل می شود که ایمیل های شما تحویل داده شده است

Domainkeys و Sender Id
ما بیشترین شانس را به ایمیل های ارسال شما برای قرارگرفتن در inbox مشترکین تان می دهیم. ما از طریق بهترین روش های تصدیق ازقبیل domainkeys و sender id به تحویل درست ایمیل های شما کمک می کنیم.

همگام شدن بااطلاعات برگشتی ISP
ما از اطلاعاتی برگشتی ISP ها از قبیل yahoo، hotmail و ... به خوبی استفاده می کنیم. وقتی مشترکی ایمیل شما را اسپم می کند ما به صورت اتوماتیک آن را در لیست شما غیرفعال می کنیم

ثبت نام رایگان

پیگیری نتایج خبرنامه

تمام ویژگی های ایمیل مارکتینگ برای پیگیری نتایج خبرنامه!

نرخ کلیک و نرخ باز شدن
شما می توانید با استفاده از این ویژگی نرخ باز شدن و نرخ کلیک لینک ها و خبرنامه های ایمیلی خود را مشاهده کنید.این ویژگی به مشترکین نیز تعلق میگیرد،با هدف چک کردن آمار های کلی و راهنمایی آنها.

فعالیت لینک ها
با استفاده از نرم افزار ایمیل مارکتینگشما قادر خواهید بود دریابید کدام لینک ها محبوبیت بیشتری در میان کاربران دارند و همچنین چه لنینکی دقیقا توسط چه کسی دیده شده.چنین ویژگی هوشمندی می تواند بسیار کارآمد باشد.

شکایات اسپم
ما نوعی حلقه بازخورد بین نرم افزارمان و ISPهایی مثل yahoo، hotmail aol و غیره داریم که ISP ها از قبیل و ... وقتی مشترکی ایمیل شما را اسپم می کند ما به صورت اتوماتیک آن را به شما نشان می دهیم.

مطالعات محیطی
با این ویژگی دیگر نیازی نیست شما حدس بزنید کدام کاربر در کجا و از چه طریقی خبرنامه ایمیلی شما را مشاهده می کند.ما به شما نشان می دهیم که چه تعداد از کاربران خبرنامه الکترونیکی شما را از طریق تلفن همراه،چه تعداد از طریق مرورگر ها و چه تعداد از طریق نرم افزار های مشاهده می کنند.ایمیلی

ایمیل های برگشتی و لغو اشتراک
نمایش کسانی که اشتراک خود را از طریق ایمیل و پیغام لغو کرده اند و همچنین نمایش ایمیل های برگشتی از دیگر ویژگی های نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما می باشد.این ترم افزار با پاک کردن خودکار ایمیل های برگشتی و درخواست های لغو اشتراک از لیست های شما و ایمیل مارکتینگ شما محافظت می کند.

تجزیه و تحلیل
ما می توانیم برچسب های ویژه ای از نرم افزار گوگل آنالیز را در تمامی لینک های خبرنامه الکترونیکی شما قرار دهیم تا به این ترتیب شما بتوانید موفقیت های ایمیل های گروهی خود در گوگل را بهتر به نمایش بگذارید.

ثبت نام رایگان

ویژگی ها و مزایای دیگر ایمیل مارکتینگ به زودی ...

در حال حاضر نرم افزار ما دارای تمام ویژگی های کلیدی بازاریابی ایمیلی می باشد، اما ما همچنان روزانه به اضافه کردن ویژگی های جدید و بهبود این سرویس می پردازیم. اگر شما می خواهید روز رسانی ما را دریافت کنید، لطفا ثبت نام کرده و برای دریافت با ما تماس بگیرید.!